Niesamowite zapachy samochodowe

News

Zapachy California Scents

California Scents to znany na całym świecie producent odświeżaczy do samochodów. Produkowane w Kalifornii zapachy są przygotowywane z użyciem naturalnych składników i gwarantują nam doskonały zapach od miesiąca do 60 dni. W linii produktowej marki znajdziemy zapachy w formie clipsów zawieszek czy puszek celulozowych i żelowych a także wkładki na kratki wentylacyjne.

California Scents

California Scents jest Amerykańskim producentem odświeżaczy, które są przygotowywane z naturalnych składników. Charakteryzują się o tym, że mają doskonały intensywny zapach i są opakowane w specjalne puszki. Firma oferuje nam zapachy w puszkach celulozowych i żelowych a także clipsy, zawieszki i wkładki do kratek wentylacyjnych. Wszystkie produkty marki to jakość i zadowolenie potwierdzone przez klientów na całym świecie. California Scents to bardzo trwałe odświeżacze powietrza. W metalowej puszcze zamknięte są kostki z drzewa cedrowego, które zostają nasączone przez specjalne olejki zapachowe, które mają wyjątkową trwałość i skuteczność. Po otwarciu puszki zapach będzie się utrzymywał do 60 dni. Co więcej po tym okresie będzie można odwrócić kostkę drewnianą i jeszcze aromat na nowo się pojawi.

Odświeżacz samochodowy

Unikalny kształt w formie puszki sprawia, że będzie można umieścić ten element w różnych miejscach w samochodzie. Jeśli chcemy się cieszyć doskonałym zapachem należy zdjąć plastikową pokrywę, otworzyć aluminiowe wieczko i nałożyć plastikowy wiatraczek. Następnie wkładamy odświeżać w tym miejscu, gdzie będzie się znajdował w samochodzie. Jeśli zapach straci znacząco intensywność będzie można odwrócić wkład w pojemniki i umieścić w jakimś miejscu, dzięki temu jeszcze na nowo pojawi się ten doskonały aromat na kolejnych kilka tygodni. Warto oczywiście z takich możliwości korzystać, by tym świetnym zapachem cieszyć się jak najdłużej. to jeden z nielicznych produktów na rynku, które tak naprawdę charakteryzują się wykonaniem wyłącznie w oparciu o doskonałe, całkowicie naturalne składniki.