Dlaczego powinieneś kupić swojemu tacie mobilną myjnię samochodową na Dzień Ojca?

News

Tatusiowie nie cieszą się zbyt dużym uznaniem. To oni są odpowiedzialni za nudne, przyziemne czynności, takie jak koszenie trawnika, wymiana żarówek i utrzymanie samochodu w czystości. Więc podczas gdy mama dostaje kwiaty, czekoladę i śniadanie do łóżka na Dzień Matki, tata dostaje nudną parę skarpetek.

Niestety, twój tata prawdopodobnie nie doceniłby kwiatów ani czekolady. Możesz zabrać go na piwo, lub noc na mieście, ale są szanse, że dostaniesz w kłopoty z mamą. Wydarzenia sportowe są dobrą opcją, ale te zazwyczaj obejmują alkohol, który, ponownie, mama nie będzie szczęśliwy o.

Twój następny pomysł jest prawdopodobnie do Google prezenty na Dzień Ojca. Cóż, te rodzaje list zazwyczaj obejmują drogie przedmioty, takie jak drony, i nudne sugestie, takie jak skarpetki i bielizny. Tak nieinspirujące. W Car Care Australia mamy pomysł na prezent, który z pewnością spodoba się Twojemu tacie. W rzeczywistości jest to tak idealny prezent, że możesz nawet kupić go dla siebie.

Każdy uwielbia uczucie czystego, lśniącego samochodu, ale nigdy nie można uzyskać takiego efektu, gdy robi się to samemu. Cóż, nasi mobilni eksperci zapewnią Twojemu samochodowi profesjonalne mycie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W zależności od pakietu, który wykupisz, dorzucimy nawet wosk i pastę polerską.

Piękno car detailingu polega na tym, że tata nie musi ruszać się z miejsca ani podnosić palca. Nie musi nawet przyprowadzać samochodu. Mamy mobilną jednostkę car detailingową, która przyjedzie prosto na Twój podjazd i tam wyczyści samochód. Przynosimy własną wodę i zasilanie, więc nie musisz się martwić o rachunek za media. My się tym zajmujemy.

Kiedy robimy pełny szczegół, robimy to od góry do dołu. Pozbędziemy się wszelkich zapachów, usuniemy wszystkie plamy, wyszorujemy, wytrzemy, odkurzymy i odkażymy każdy centymetr samochodu. Wyczyścimy nawet gumowe tuleje i szczeliny. Jedyną rzeczą, której nie będziemy dotykać jest silnik.

Jeśli chcesz pójść na całość, możesz zarezerwować samochód swojego taty na przegląd przedsprzedażowy. Jest to specjalna usługa, którą oferujemy dla samochodów, które mają być wprowadzone na rynek. Obejmuje ona korektę lakieru i kilka innych dodatków, które sprawiają, że samochód jest gotowy do pokazu i gwarantuje uzyskanie wyższej ceny. Nawet jeśli tata nie sprzedaje swoich ukochanych kół, będzie zachwycony, widząc je w takim stanie.

Podczas gdy zespół Car Care Team będzie mył samochód Twojego taty, on będzie mógł usiąść wygodnie, zrelaksować się i posłuchać szumu i odkurzania przy zimnym napoju. A kiedy skończymy, jego samochód będzie wyglądał, pachniał i czuł się lepiej, niż kiedykolwiek go widział. Plus, to będzie zmniejszyć swoje obowiązki na weekend, a kto nie chce, że? Zadzwoń do nas dzisiaj pod numer 1300 227 227, aby zarezerwować swój szczegół samochodu.